- knižní novinky
Říjen 2016
 

Drazí čtenáři,

po letní pouze tu opět máme nové knižní novinky. V následující tabulce naleznete veškeré knižní novinky, které tento měsíc přibyly do fondu naší knihovny. Pevně věřím, že si z nich každý z vás vybere tu správnou knížku, která se mu zalíbí, která ho osloví a která mu přinese báječný čtenářský zážitek.Samozřejmě se můžete během roku těšit na recenze na tyto knihy, které budu pravidelně přidávat. Některé z těchto knížek jsem už četla, na jiné se velmi těším. V každém případě je to opět celkem bohatá nabídka, takže věřím, že si tam každý najde to, co ho bude bavit.

Aktualizováno ( Wednesday, 02 November 2016 )
Celý článek...
 
Duben 2016

 

Drazí čtenáři,

v následující tabulce naleznete veškeré knižní novinky, které tento měsíc přibyly do fondu naší knihovny. Pevně věřím, že si z nich každý z vás vybere tu správnou knížku, která se mu zalíbí, která ho osloví a která mu přinese báječný čtenářský zážitek.Samozřejmě se můžete během roku těšit na recenze na tyto knihy, které budu pravidelně přidávat. Některé z těchto knížek jsem už četla, na jiné se velmi těším. V každém případě je to opět celkem bohatá nabídka, takže věřím, že si tam každý najde to, co ho bude bavit.

Ze všech knížek navíc můžete čerpat inspiraci na léto, kdy se naše knihovna uzavře a odebere se k letnímu odpočinku. A nezapomeňte, že můžete své typy na knížky, které byste rádi našli ve fondu naší knihovny psát a vkládat do Bedýnky, která byla zřízena právě a výhradně k těmto účelům. A teď už se podívejte na ty nové krásky, které se v Dubnu usídlily v regálech školní knihovny SIC.
Aktualizováno ( Friday, 16 September 2016 )
Celý článek...
 
Březen 2016
Drazí čtenáři, studenti, kantoři a široká veřejnosti
v následující tabulce naleznete veškeré knižní novinky, které tento měsíc přibyly do fondu naší knihovny. Pevně věřím, že si z nich každý z vás vybere tu správnou knížku, která se mu zalíbí, která ho osloví a která mu přinese báječný čtenářský zážitek.
 

Jak už jsem psala, pevně věřím, že si z březnové nabídky knížek každý z vás vybere. A pokud vám v našem fondu nějaká knížka chybí a máte pocit, že bych jí měla koupit, neváhejte přijít a vhodit svůj typ do Bedýnky, která je vám od září k dispozici.

S přáním šťastné ruky při výběru knih a krásných a nezapomenutelných čtenářských zážitků

Wendy (knihovnice)

Aktualizováno ( Wednesday, 17 August 2016 )
Celý článek...
 
Únor 2016

Drazí čtenáři, studenti, kantoři a široká veřejnosti, i v únoru na Vás v naší školní knihovně čeká spousta nových knih, které si můžete přijít vypůjčit. Pro každého se tu něco najde. Opět jsem se snažila vybírat tak, aby si opravdu každý čtenář přišle na své, takže tu najdete knihy dobrodružné, romantické, napínavé i oddechové. Samozřejmě stále můžete vhazovat své nápady na knihy do naší bedýnky, která je Vám neustále k dispozici a tím můžete ovlivnit složení fondu naší knihovny,

A abyste věděli, z čeho můžete vybírat je tu, jako již tradičně, přehledová tabulka s krátkou anotací, která se snad brzy obohatí i o patřičné odkazy na recenze na danou knížku, která vám snad pomůže s výběrem nebo při nelehkém rozhodování, kterou z těchto krásek si máte vypůjčit. Budu se na vás všechny těšit ve školní knihovně SIC.

Wendy (knihovnice)

Aktualizováno ( Thursday, 10 March 2016 )
Celý článek...